Apel građanima na racionalno korištenje vode!

water tap, water, bath-686958.jpg

Zbog veoma visokih temperatura, te sušnog perioda koji je nastupio, izvorišta nemaju dovoljnu izdašnost za potrošnju koja se bilježi ovih dana. Na ove faktore ne možemo uticati, ali JKP “Bašbunar” u okviru svojih mogućnosti, nastoji ubrzano rješavati sve nastale probleme na javnim linijama, kako bismo sačuvali trenutno dostupne količine vode.

Javno komunalno preduzeće “Bašbunar” Travnik apeluje na građane Travnika i prigradskih naselja, na racionalno i razumno korištenje vode, s obzirom da su zbog izrazito nepovoljne hidrološke situacije, a sve zbog visokih temperatura, izvorišta na niskom nivou.

Zahvaljujemo na razumijevanju.