U zasluženu penziju ispraćene dugogodišnje kolege Buljubašić Salih i Topčić Jusuf

U prostorijama Javnog komunalnog preduzeća “Bašbunar” Travnik, upriličen je ispraćaj dugogodišnjih radnika i kolega, Buljubašić Saliha i Topčić Jusufa, u zasluženu penziju.

Prigodni pokloni uručeni su od nekadašnjeg rukovodioca te od predstavnika Sindikata JKP “Bašbunar” Travnik, uz kratak govor direktora, gosp. Drobe Abida.